Kripto para sektörün yıl başından bu yana ciddi bir yükseliş gösteriyor. Elbette bunun başını kripto para sektörünün şahı ve lider para birimi olarak Bitcoin’de görüyoruz ancak Bitcoin’in yanında diğer bazı alt koinler de, yakaladığı ivmeler ile dikkat çekiyor.

Genel sektör olumlu havasının yanı sıra, geliştirme ve haberler konusunda iyi performans gösteren alt koinler, bu dönemde yatırımcısına çok ciddi bir getiri sağlıyor. Bunlardan birisi de Chainlink adlı projenin kendine ait tokeni olan LINK. Geçtiğimiz altı ay boyunca akıl almaz bir performans gösteren başarılı kripto para birimi, Ocak 2019’dan bu yana neredeyse 6 katlık bir artış gösterdi.

Bu dönemde Bitcoin’de de 2 kat artmasını fırsat bilen proje, yakaladığı ivmeyi çok iyi değerlendirdi ve yatırımcısını gerçekten de çok memnun etmeyi başardı.

Bankacılık noktasında yaptığı yazılımlar ve cihazları birbirine bağlayacak kripto para ve Blockchain sistemlerini geliştiren firma, Google (NASDAQ:GOOGL) ve Oracle (NYSE:ORCL) gibi dev şirketler ile birlikte çalışmaya başlayınca, bu da elbette fiyata olumlu yansıdı.

Bu artış ile birlikte, yaklaşık 10 kata varan bir yükseliş yaşayan proje, yatırımcısını da çok memnun etti.

Fiyat olarak 0,27 USD’den 2 dolara kadar çıkmayı başaran proje, Bitcoin’e karşı da ciddi değer kazandı.

6 Ayda 10x Kazandıran Kripto Paraya Bakın yazısı ilk olarak BlockChainHaberleri.com sitesinde yayınlandı

Devamını BlockChainHaberleri.com Üzerinden Oku