Kripto para sektöründe alt koin yatırımı bulunan kişiler gerçekten de psikolojik olarak zor günlerden geçiyor. Her ne kadar Bitcoin iyice bir artış gösterse de, bu arada bugün Bitcoin ciddi bir düzeltme ile yaklaşık 24 saat gibi bir sürede değerinin yüzde 20’sini kaybederek tekrar mega ralliye başladığı yer olan 10 bin dolar üstüne döndü, alt koinler bu artışın karşısında BTC karşısında ciddi bir ezilme yaşadı.

Genel manada otoriteler Bitcoin’in düşmeye ya da yatay seyir göstermeye başlayacağı dönemlerde alt rallilerinin başlayacağını iddia etse de, şu ana kadar pek de böyle bir durum olmadı. Hem Bitcoin dominasyonu giderek arttı, hem de Bitcoin düşse de alt koinler de düştü ve yatırımcısına pek de bir şey kazandırmayı başaramadı.

İşte kripto para sektörünün bu merak ettiği konu ile ilgili konuşan sektörün en önde gelen isimlerinden Tom Lee, altlarda paniğe gerek olmadığını ve rallinin başlayacağını söyledi ve şunları ekledi:

”Son dönemde Bitcoin artışı altları gerçekten de çok olumsuz etkiledi. Ama bu trend geri dönecektir, dönmelidir de. Ben alt koin rallisinin başlayacağını düşünüyorum. Sadece biraz daha sabretmek gerek. Bitcoin’in fırsat verdiği anlar olacak ve o anlarda alt rallileri göreceğiz.”

Tom Lee: Merak Etmeyin Altlar da Hareketlenecek yazısı ilk olarak BlockChainHaberleri.com sitesinde yayınlandı

Devamını BlockChainHaberleri.com Üzerinden Oku